Čeština (Česká republika)
O nás
There are no translations available.

Chceme, abyste se mohli naplno soustředit na své podnikání. Starosti s účetnictvím nechte na nás. A proč si vybrat právě nás?


RYCHLOST

Účetní položky zpracováváme hned poté, co nám je dodáte. Jakékoli chybějící doklady nebo případné nesrovnalosti tedy odhalíme okamžitě, takže je nebudete muset řešit mnoho měsíců zpětně.

PŘÍZNIVÉ CENY

Jsme přesvědčeni, že účetnictví může být levnější, než je dnes běžné. Ceny s vámi rádi nastavíme na míru vaší společnosti.

VYZVEDNUTÍ DOKLADŮ

Abyste ušetřili svůj drahocenný čas, budeme si vyzvedávat účetní doklady u vás, buď osobně, nebo prostřednictvím kurýra.

ZASTUPOVÁNÍ NA ÚŘADECH

S řízením společnosti je spojena řada úředních povinností, které zabírají mnoho času a navíc podnikatel často ani neví, kde a jak je má zařídit. Těchto starostí vás zbavíme - při kontrolách finančního úřadu zajdeme na úřad za vás, provedeme za vás zápisy změn do úředních listin, nahlásíme za vás nového zaměstnance a podobně. Pokud svou společnost teprve zakládáte, rádi za vás vyřídíme všechny formality s tím spojené.

OSOBNÍ PŘÍSTUP

Chápeme, že řadu věcí si můžete přát probrat osobně. Vítáme osobní schůzky, jsme vždy k dispozici na telefonu a na e-maily odpovídáme obratem.

 
http://myjoomla15.ru | http://wordpress69.ru | audittfans.ru | myfiatstilo.ru | rav4fans.ru
Copyright © 2023. 123-ucetnictvi.cz. Powered by WMportal.com